ml.dorost J.Hradec

Jezdci z Kanady nestačili na hradecký mladší dorost!

8. ledna 2011

3.1.2011

Dobrá hra kanadského týmu nestačila na nadšený výkon domácích mladších dorostenců. Rozhodující náskok si domácí vypracovali v první třetině, kterou vyhráli 4:1. V tradičně horší druhé třetině domácí polevili, ale díky oběma brankářům povolili soupeři jen dvě branky. Ve třetí třetině po soustředěném výkonu přinesl uklidnění pátý gól a na závěr jako bombónek šestý gól do prázdné branky. O góly se podělili Krejník, Švihálek, Michal, 2 x Chramosta a Blažek. Nutno ještě připomenout, že tým soupeřů byl složen z čistého ročníku 96 a hrál celé utkání jen na dvě pětky.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec      6
AJAX PICKERING RAIDERS        3

Po třetinách: 4:1, 0:2, 2:0
Průběh zápasu : 4:1. 4:3, 6:3
STATISTIKA ZÁPASU
Branky a nahrávky: 8. Krejník (Sviták), 9.. Švihálek (Chramosta). 12. Michal (Blažek, Radvanský, 15.Chramosta (Švihálek),54. Chramosta (Šergl), 60. Blažek (Michal)- 16. Brill-Morgan (Ludwinski), 26. Dobos (Dóvidio), 32. Brill-Morgan (Dobos, Kuksis)
Rozhodčí : Hamr - Sváček, Erben
Diváci: 250
Vyloučení: 6:9
Využití PP: 3:1
Góly v oslabení: 0:0
Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sochor od 30. Fogl - Jon, Janeček, Houška, Šíma, Šergl, Bauman, Michal, Blažek, Radvanovský, Chramosta, Švihálek, Košťál, Sviták, Krejník, Picka

Soupiska  AJAX  PICKERING RAIDERS
Lusted - Tjin, Bean, Brand, Dóvidio, Hanufer, Ludwinski, Shore, Sweeney, Brill - Morgan, Dobos, Gardner, Heber, Kingdom, Kirton, Kuksis, Taylor

Po úvodních hymnách se začal zápas v rychlém tempu. Více ze hry měli domácí. Jejich tlak přinesl faul hostí a první přesilovou hru. V jejím závěru přišla i první větší šance. Gól však padl až v 8. minutě Po Svitákově přihrávce se nemýlil Krejník. Tlak domácích nepolevil a byl z toho druhý gól v síti hostí. V závaru před brankou se nejlépe orientoval Švihálek po střele Chramosty. Ve dvanácté minutě hrálo šest hráčů hostí a v následné přesilovce přesně zakončil Michal po spolupráci s Blažkem a Radvanvským. Hosté si vzali oddechový čas, ale ani ten jim příliš nepomohl. Ve čtrnácté minutě se v další přesilové hře trefil Chramosta a přihrávce Švihálka. Přesilovku si zahráli i hosté a po půl minutě šli domácí do tří za zdržování hry. Po pěkné kombinaci hosté vyšachovali domácí hráče aBrill-Morgen vsítil první gól hostí. Tento gól pomohl hostům a hra se opět přelévala od branky k brance. V sedmnácté minutě byli vyloučeni hráči na obou stranách, hra ve čtyřech však žádné šance nepřinesla a domácí již trošku začali docházet síly své vedení udrželi.
Druhá třetina se mladším dorostencům obvykle nedaří a ani při tomto utkání se to nezměnilo. Oslabení sice přečkali bez potíží, ale jejich hra postrádala rychlost, napadání, přesnou přihrávku či vyhození puku. Ve dvacáté šesté minutě přišel trest. Dobos si najel mezi kruhy a střelou k pravé tyči podruhé překonal dobře chytajícího Sochora. V polovině zápasu domácí vystřídali brankáře. Fogl měl hned po svém příchodu mezi tyče několik dobrých zásahů. Ve 32. minutě se domácí nestačili vrátit, Houška sám v obraně sice dvojici soupeřů do šance nepustil, ale z druhé vlny najíždějící Brill-Morgan nikým neatakován prostřelil domácího brankáře. Tlak hostí zastavilo jejich špatné střídání a přesilovka domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. V závěru třetiny si přesilovku zahráli i hosté. O šanci na vyrovnání kdy při střídání na ledě zůstali jen dva hráči domácích se hosté naštěstí sami připravili ofsajdem. Třetinu ukončil faul hostí a skóre se již nezměnilo.
Ve třetí třetině pokračovala přesilovka domácích. Byla dobře sehrána, ovšem bez efektu. Při další přesilovce se domácím již tolik nevedlo a ani neohrozili branku hostí. Hra opět nabrala na rychlosti, více ze hry však měli hosté. Při další přesilovce po vyhraném buly střílel Šergl. Jeho střelu od modré brankář stačil jen vyrazit k dobře postavenému Chramostovi a ten pojistil vedení domácích. Při přesilovce hostí vyřešil nepřehlednou situaci brankář. O možnost dalšího tlaku se hosté sami připravili faulem. V závěru hosté zkusili hru bez brankáře. Do prázdné branky se trefil Blažek a upravil tak vítězství domácích na 6:3