Jdi na obsah Jdi na menu

8.TŘÍDA j.HRADEC

ZÁPASY 8.TŘÍDA

15. listopadu 2010 v 17:58
8.třída HC Příbram : KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:10 Komentář: Branky : 4. Bauer /Sviták, Lát/, 9. Sviták, 11. Martinů, 17. Sviták /Lát/, 19. Sviták /Lát/, 40. Bauer, 41. Sviták /Bauer/, 43. Sviták /Lát/, 53. Sviták /Zettl/, 55. Sviták /Lát/

Těmto klukúm opravdu tenhle výsledek přeji, protože si ho zaslouží. Všichni hráli dobře, ale hlavně první útok v čele s výborným Petrem Sviták, střelcem sedmi gólů, exceloval. Kluci předvedli pěkné rychlé akce i dobrou obrannou hru. Tady se musím zastavit u čtyř beků, kteří hráli všechny zápasy v tomhle složení a počtu a hráli velmi dobře. Před sezónou jsem měl trochu strach právě o obrannou hru, ale tito kluci mě moc překvapili. Klobouk dolů. Ale zpět k zápasu. I když se nás soupeř snažil zastavit fauly, místy až zákeřnými zákroky a rozhodčí jim v tom "malinko pomáhal" hlavně ve druhé třetině, kluci to zvládli a i když jsme dohrávali v menším počtu / zranění M. Sabola a vyloučení /, nastříleli jsme soupeři desítku. (JOZEF KOHÚT)

8.třídy REJNOCI PÍSEK : KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC 5:5 Branky : 4. Zlatuška /Martinu, Možíš/, 6. Zlatuška, 13.Sviták, 16.Sviták, 47.Sviták /Zlatuška/
Komentář: Osmáci mě dnes zase hodně potěšili svým výkonem i přístupem. Bruslili, bojovali, dodržovali herní organizaci tak jak ji děláme na trénincích. I přesto, že jsme dnes hráli v malém počtu proti sedmnácti soupeřům, sahali jsme po vítězství a nakonec uhráli krásnou remízu. Je vidět, že tito kluci strašně moc chtějí a dneska odevzdali na ledě všechn, co co v nich je. Ale tohle všechno zastiňuje nepříjemné zranění nejlepšího hráče na ledě a střelce tří gólů Petra Svitáka v poslední třetině, jehož přímo z ledu odvezli do nemocnice s podezřením na zranění páteře. Petra si nechali v nemocnici, ale podle posledních zpráv by snad mohl být v pořádku. Petře, všichni tě moc pozdravujeme a držíme palce, aby ses co nejdříve uzdravil a vrátil mezi nás.  (JK - JOZEF KOHÚT)